ABS Investment ASI S.A.

O NAS
ABS – Twój partner
w finansowych sukcesach

Naszym atutem jest silny portfel dobrze zorganizowanych spółek, które umacniają swoją pozycję na rynku. Jako jedna z nielicznych spółek ASI na polskim rynku kapitałowym, spełniamy wysokie standardy bezpieczeństwa, szczególnie w obszarze raportowania.

Dlaczego my?

LUDZIE
biznes to relacje, mamy w swoim gronie wyjątkowych ekspertów

ANALIZA
podejmowane przez nas decyzje inwestycyjne są efektem długotrwałej i szczegółowej analizy rynku
DOŚWIADCZENIE
prawie dwie dekady inwestowania w różne sektory, co sprawia, że jesteśmy pewnym wyborem dla Twojego kapitału

PREZES

Sławomir Jarosz

Absolwent prestiżowej Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz MBA w Warszawie, Sławomir Jarosz rozpoczął swoją karierę w ING Bank Śląski w 1994 r.
Jego przedsiębiorczość doprowadziła go do prowadzenia własnej działalności w inwestycjach i doradztwie finansowym, a później do kluczowych ról w instytucjach takich jak Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. i FOR-NET S.A. Z dziesięcioletnim doświadczeniem jako Wiceprezes Beskidzkiego Biura Consultingowego S.A., dziś kieruje ABS Investment ASI S.A., wnosząc swoją bogatą wiedzę i pasję w rozwój rynku inwestycyjnego.

PROKURENT

Monika Wilusz

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej rozpoczęła pracę zawodową w branży motoryzacyjnej. Kolejne doświadczenie zawodowe zdobyła w bankowości, specjalizując się w kredytowaniu przedsiębiorstw i zarządzaniu sprzedażą do kluczowych Klientów Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. Od 2004 roku w Beskidzkim Biurze Consultingowym S.A.  a obecnie Beskidzkim Biurze Consultingowym Sp. z o.o. koordynuje i nadzoruje pracę biura a ponadto jako manager ds. sprzedaży i marketingu jest odpowiedzialna za kluczowe działania spółki związane z zasadami finansowania przedsiębiorstw z sektora MSP z różnych źródeł m.in. z Unii Europejskiej. Od kilku lat pełni funkcję prokurenta w spółce ABS Investment ASI S.A.

Zobacz, co myślą o nas inni!

Nasza historia

0 +

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0

SPECJALISTÓW
W SIECI
NETWORKINGOWEJ
0

INWESTYCJI W TOKU
0 lat

NA RYNKU
I MNÓSTWO ZDOBYTEGO DOŚWIADCZENIA

Porozmawiaj z ekspertem

Zrealizuj swoją inwestycyjną wizję z nami. Jeśli potrzebujesz mentoringu biznesowego lub zaangażowania kapitałowego, jesteśmy gotowi pomóc. Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Umów konsultacje
z ekspertem

Oddzwonimy do Ciebie.