Doradztwo gospodarcze

Doradztwo gospodarcze

ABS Investment oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie:

  • Obsługa prawno-finansowa

Dla grupy naszych klientów realizujemy na zasadach outsorsingu zlecenia obejmujące analizę/audyt bieżącej sytuacji firmy. Dzięki współpracy z Partnerami Strategicznymi i specjalistami prowadzimy usługi doradztwa gospodarczego w obszarach wymagających zmian i wsparcia. Są to przede wszystkim: prawo, finanse, księgowość oraz audyty.

  • Wsparcie sprzedaży

Oferujemy konsultacje z zakresu negocjacji i sprzedaży. Po zamówieniu doradztwa biznesowego nasi Partnerzy przeprowadzają wstępną analizę sytuacji w firmie. Następnie proponujemy wykorzystanie wiedzy ekspertów w dziedzinie negocjacji i sprzedaży. Z reguły konsultacje zamawiają właściciele firm, dyrektorzy handlowi oraz przedstawiciele handlowi i sprzedawcy stacjonarni. Klienci uzyskują dostęp do specjalistycznej wiedzy, oszczędzając w ten sposób czas i unikając kosztów ewentualnych błędów popełnionych w trakcie negocjacji i sprzedaży. Docelowo oferujemy:
– wdrożenie strategii sprzedaży
– budowę sieci sprzedaży
– utrzymywanie właściwych relacji z pozyskanymi klientami

Główne wynagrodzenie za usługę jest uzależnione wzrostu przychodów, będącego efektem zastosowanego przez nas wsparcia procesów sprzedaży w firmie.

  • Optymalizacja podatkowa

Oferujemy obsługę klientów planujących wykorzystanie zagranicznych osób prawnych celem optymalizacji struktury własnościowej przedsiębiorstw. Realizujemy usługi w oparciu o jurysdykcje europejskie i pozaeuropejskie. Sztab znakomitych specjalistów, współpraca z lokalnymi partnerami oraz wieloletnie doświadczenie stanowią najwyższą rękojmię naszej rzetelności.

  • Usługi marketingowe i public relations

Przeprowadzamy badania i analizy marketingowe oraz prezentujemy interpretację ich wyników. Ponadto realizujemy usługi public relations, komunikacji korporacyjnej, a także zarządzanie kryzysem, zarządzanie relacjami inwestorskimi oraz relacjami z mediami.

  • Obsługa projektów inwestycyjnych w zakresie projektowania, nadzoru i realizacji

Dzięki podpisanym Umowom Partnerskim oferujemy specjalistyczne doradztwo i realizowanie inwestycji w następujących branżach: – technologie teleinformatyczne i zaawansowane systemy telekomunikacyjne, w tym rozwiązania IP oraz aplikacje wsparcia sprzedaży (Call Center, Contact Center), – inwestycje infrastrukturalne z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.